Bilal Ne Alemde?


Tek kelime ile ifade etmem gerekseydi bir şey diyemezdim. İki kelime ile ifade etmem gerekseydi “yaşıyorum işte” derdim. Ama cidden öyle. Tek yaptığım nefes alıp vermek diyebilirim. Yaptığım diğer tüm şeyler bana somut değil gibi geliyor. Yani sanki rüya aleminde yaşıyorum. Yaptıklarım gerçek mi değil mi hiç emin değilim. Yani, yaşamaktan ne anladığımı iyice sorgular oldum. Karamsar değilim ama mutlu da değilim. Mutlu olmak için bir sebep bulamıyorum çünkü. Bu durum bana çok uzak değil aslında ama ne bileyim.. Belki de beni en iyi ifade eden şarkı Gripin’in Böyle Kahpedir Dünya adlı şarkısıdır.. Tavsiye ederim..

Tatilde kitap okuyacağım demiştim bu aralar iyice bıraktım. Ne kitap okuyorum ne kendime bakıyorum. Boşvermişliğin ipini iyice kaçırdım galiba. Bugün ailece Ordu’ya gezmeye gittik. O kadar çok şey aldım ki. Belki de bu iç sıkıntıma iyi gelir diye annemler aldı ben de yok demedim. 1 Ayakkabı, 3 tişört ve 1 tane de gömlek aldım. Daha doğrusu aldılar.

Son günlerde çok fazla top oynamaya başladım. Sitedekilerle top oynuyoruz, epeyce ter atıyoruz. İyi yani benim için. Kızma Birader’i bitireceğim demiştim onu da tamamladık Allah’a şükür. Arada bir de Yahoo Games’te satranç oynuyorum. Pek kazanamıyorum ama olsun :D

Neyse efendim Bilal işte bu alemde. Öyle yani...

Üç nokta koyup bu yazıyı da bitiriyorum, sağlıcakla...


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !