İtalyan Balığı?


Ders kayıtları sonucu iyice kafayı yemiş bir balık var karşınızda. Aslında bu sene kararlıydım çok fazla oynamayacaktım ders programımla ama kanıma girdiler, dil alırsın dediler, iyi olur dediler…Ah dertli başım benim.. Önce İspanyolca için koşturdu balığınız. Olmadı ama :( Hemen doldurdular boş kalan yerleri. Sonra Pazartesi açılacak deyip oyaladılar. Balığınız bir umut Almanca’ya sarıldı o da olmadı. Tüm Endüstri Mühendisliği Almanca almak için hücum edilince balığınız ezildi bi güzel. Sonra İtalyanca’ya koştu balığınız. Tam oluyordu ki bir aksilik oldu.

Şimdi görünen o ki, pazartesi uğraşıp İtalyanca alacağım. Aslen bir Japon Balığı olan bu turuncu balık, İtalyan Balığı mı olacak acaba? Neyse..

Odamıza yerleştik Hüseyin’le. Her şeyi yerli yerine oturdu Allah’a şükür. Bir gün orada bir gün burada iftar da ediyoruz. Hüseyin’in Eskişehir’den getirdiği menekşe çiçeği ile iyice neşemiz arttı. Çiçeğimize “Mahmut” adını verdik. 2 günde bir suluyor, her gün güneşe çıkarıyoruz. Şimdilik 1 çiçeği var Mahmut’un ama yeni çiçekler de açıyor. Çok tatlı pembe bir çiçek Mahmut :)

Blogla uğraşamıyorum bu aralar. Yurda yerleştik, ders kaydı yaptık derken çok doluyu bu aralar. Dayımlara bile gidecek zamanı zor buldum. Oruç da bir yandan vurunca iyice hareket edemez hale geldim. O yüzden takipçilerimden (varsa tabi) özür diliyorum. İnanın yazacak çok konum birikti. Hele bir okul açılsın da yazacam cidden..

Neyse efendim ben sizi çok bunaltmayayım. Hepinize iyi günler diyeyim mi? Peki, iyi günler hepinize, balığınızı unutmayın e mi?

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !