Ünye'den Canlı Yayın

Ünye'den Canlı Yayın

Ve 24 Mayıs 2007 sabahı itibariyle vatan topraklarına ulaştım. İlk hedefim olan Karadeniz’i görmek bile (bkz.üstteki resim balkondan çekildi) insana iyi geliyor. Sonrasında anne ve babamı görmek kadar beni sevindiren bir şey olamaz heralde. Gitmeden önce biraz bunalmıştım sanki. Şimdi epey iyi hissediyorum kendimi.

Bu yazıyı aynı zamanda “Blog Neden Tutulur-2” yazısı da kabul edebilirsiniz. Kendimle baş başa kalmak (7,5 saatlik Ankara-Ünye yolculuğu) beni iyi etkiledi diyebilirim. Boynumun tutulmasından başka bir problemim yok gibiydi. Ha bi de cam kenarından almayı unutmuşum bileti ona üzüldüm biraz. Gelirken müzik dinlerim diye düşünürken acı gerçeği de fark ettim: “Pilim bitmişti!” ve yapacak bir şey yoktu. Ankara’dan çok hızlı çıktığım için pillerimin şarj aletini de unuttum… “Ah Bilal!”

Bu arada yazmamıştım ama dizüstü bilgisayarımın (ki sizi tanıştırayım adı KITT) şarj aleti bozulmuştu. Babamın bugün onu yaptırmış olması da beni sevince boğdu diyebilirim.

Resimde görmüş olduğunuz yer annemin botanik bahçesi diyebilirim. Aslında annemin iddiasına göre burası bizim evin misafir odasıymış. Ama bence odadan çok botanik bahçesi. Ve yine annemin iddialarına bakılırsa bu çiçekler benim kardeşimmiş. (Kaç kardeşsiniz diye soranlara hep iki diyordum meğerse yalan oluyomuş.)

Bu resimdekiler de odamda bulduğum el ele tutuşmuş çocuklar. Kimin üretimi bilemem ama çok güzel olmuşlar. Görünce insanın yaşama sevinci artıyor di mi :)

Ve işte günlerdir hayalini kurduğum ve bugün de içinde hayaller kurduğum yatağım. Gönül isterdi ki daha topluyken resmini çekeyim :)

Ve bu da aynadan ben :) Kendi resmimi çekmeyi pek sevmem ama evde olduğumun bir ispatı olarak bunu çektim :) Holdeki aynadan kendi yansımamı çektim. Fotoğraf makinesinin flaşının patlaması çok güzel olmuş bence…

Evet evden canlı yayın devam edecek. İlerleyen günlerde annem ve babamın da resimlerini koyacağım. Şimdilik hoşçakalııııııııın :)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !